Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.11.2018 16:35:55 

PC-SERVIS-CB

pc-servis-cb
Údržba   

Každé zařízení si vyžaduje určitou péči. Výpočetní technika si vyžaduje i v běžném kancelářském provozu pravidelnou údržbu.

Se vzrůstajícím výkonem procesoru grafické karty, pevných disků a pamětí je nutností odvést teplo, které produkují jmenované komponenty mimo skříň počítače. Děje se tak pomocí ventilátorů, které jsou velmi citlivé na prach.

Povrch dílů a součástek uvnitř počítače se v závislosti na tom v jakém prostředí je provozován již po několika měsících pokrývá prachem a jinými nečistotami, které jsou obsaženy ve vzduchu. Počítače jsou dnes nepostradatelným pomocníkem každé organizace a musí být tudíž perfektně udržovány. Naše firma se zabývá komplexní péčí o počítače.

Zajistíme odborné vnější i vnitřní vyčištění počítačů i periferií kvalitními přípravky.

Nabízíme Vám

  • Jednorázové komplexní vyčištění - odtranění nánosů prachu, vnější i vnitřní čištění speciálními antistatickými prostředky, promazání mechanických dílů, otestování.
  • Pravidelná měsíční, čtvrtletní nebo pololetní údržba - vyčištění je prováděno na základě smlouvy ve zvolených intervalech. Tato služba je cenově zvýhodněna.

Pro běžný kancelářský provoz doporučujeme minimálně čtvrtletní údržbu. U počítačů umístěných ve zhoršených provozních podmínkách, doporučujeme pravidelné měsíční profylaktické údržby.

 
TOPlist